Referencie


Siemens Slovensko, reklamná agentúra JANDL, Ministerstvo zahraničných vecí SR, Malokarpatské múzeum Pezinok, Academia Istropolitana Nova, Povodí Moravy, Palace Office, Reštaurácia Racquet, Hotel pod lipou, Hip Centrum, Vinárstvo Zsigmond, Vinárstvo Kozara, Vinárstvo RAF, Liptovskí zbojníci, Agentúra Funsport, Protea, Filozofická fakulta UK, Fakulta elektrotechniky a informatiky STU, OOCR Malé Karpaty, Artforum, Balneologické múzeum Piešťany, Mesto Hlohovec, Galéria Bořek Šípek, Galéria Nedbalka, Colombiana, Galvex, Rád Premonštrátov, Slovenská ľudová majolika Modra, Zdravzar, súkromní klienti.

Profesionálny fotograf

Stano Jendek


Kontakty

e-mail: stano@renesans.sk
tel.: +421 905 329001
Zigmundíkova 16, 902 01 Pezinok

Napíšte mi

Ak potrebujete kreatívneho profesionála, neváhajte a ozvite sa mi. Veľmi rád sa popasujem s vaším projektom:)


O mne

Som fotograf


Milujem chvíle, keď môžem objavovať krásu, štruktúry, farby a prekvapenia. Či už v krajine alebo pri fotení výtvarných abstraktov.
Obdivujem dokonalosť s akou bola stvorená príroda. Keď mám šťastie a ocitnem sa na krásnom mieste v zaujímavom svetle, viem zabudnúť na všetko a žasnúť.
V ateliéri alebo v industriálnom prostredí je to rovnaké. Ak sa mi podarí objaviť nový obraz, zažívam radosť.
Fotografiou podávam správu o svete, ako ho vidím ja. Napriek všetkému ho vidím predovšetkým ako krásne miesto na život a snažím sa aspoň kúsok tej nádhery, ktorá často nie je viditeľná na prvý pohľad zachytiť v mojich obrazoch.